Biz Kimiz ?

Sektörde 2007 yılından bu yana bir çok yazılım projesini, kurumsal ve kişisel web tasarımını profesyonel olarak tasarladık. En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerimize dünya standartlarında çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Grade Medya, geniş çalışma ekibiyle operasyonlarını sürdüren firmamız kendi altyapı yatırımlarını yönetmektedir. Yapısal dinamikleri içerisinde en büyük verimliliği yenilikçi ve uzman ekibinden almıştır. Ar-ge, proje yönetimi tabanlı birçok web tasarım ve e-ticaret çözümünü müşterilerine sunabilmektedir. Profesyonel ekibimizle, müşterilerimize yüksek kalitede ve dünya standartlarında projeler üretmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamız, yeni nesil web tasarım paketleri, isteğe bağlı olarak özel tasarımları, yazılımları ve çözüm önerileriyle ticaretin öncüsüdür. Bu alandaki bilgi birikimiyle müşterilerimize mevcut veya girmeyi tercih ettikleri sektörlerde avantajı sağlamayı hedefleyen bir bilişim firmasıdır. Sizlerin değerini biliyor, bu bilinçe sahip olarak projelerimizi üretmekteyiz ve büyük bir titizlikle beraber çalışmaya devam ediyoruz.

Şirketimiz alanında ki yenilikleri ve tasarım gelişmelerini sürekli takip etmektedir.Bu yenilikler ve gelişmekte olan fikirleri projelerine ekleyip müşterilerine aktarmayı vizyon eder.Yapılan projeleri bilgi birikimiyle her zaman takip eden firmamız projelerinin arkasında durmayı amaç edinir.

Dijital bir çağ yaşadığımız bu dönemde, tüm müşterilerimize çağın gerektirdiği en modern çalışmaları sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana bir çok firmaya web ve yazılım projelerinin yanında, sosyal medya hizmetide vermekteyiz. Instagram, Facebook gibi uygulamalarda müşterilerimizin sayfalarını yönetmekteyiz.Bu sayfaları yönetirken müşterilerimizle sürekli irtibat halinde olup ürünlerinin son durumu hakkında bilgi almaktayız. Aldığımız bu bilgilerle sayfaların daha güncel ve hedef kitleye ulaşmasını sağlamaktayız.

Çalışmalarımızı yaparken okuldaki öğrencilerimizi, sokaktaki dostlarımızı unutmamaktayız. Çalışmalarımızın bir kısmını kendi yardım platformumuzda kullanarak sosyal sorumluluk görevimizi yerine getirmekteyiz. Anlaşma sağladımız proje gelirlerinin belirli kısmı tarafınızın bağışı olarak kabul edilir. Kendi platformumuz aracılığı ile okullarımıza kitap ve sokaktaki dostlarımıza mama olarak geri dönmektedir.

Özetlemek gerekirse, genç, tecrübeli, iyi niyetli, titiz çalışan ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Ekibimiz sizlere, web tasarım, yazılım projeleri, e-ticaret, seo, google adwords, sosyal medya, logo, kurumsal kimlik çalışmalarını sunmaktadır.

Tasarım şefiniz sizin için tasarlıyor. Kurumsal kimliğiniz emin ellerde…

0 +
Yılı aşkın tecrübe
0 +
Başarılı proje
0 +
Danışmanlık