Neden Web Siteniz Olmalı ?

Kendinizi ve firmanızı kalıcı başarı sağlayarak büyük kitlelere tanıtmanın en kolay yolu !

Özellikle firmalar açısından baktığımızda, firma hakkında bilgileri paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını sunabileceğiniz bir ortamı web sitesi sayesinde oluşturabilirsiniz. Üstelik bu bilgilerin ticari hayatınız boyunca değişiklikler gösterebileceğini ya da yeni ürünler ve hizmetler sunabileceğinizi düşünürsek güncelleme/yenileme imkanına sahip olan bir web sayfası en doğru tercih olacaktır.

Web Sitesinin Ticari Katkısı Nelerdir?  (Ekonomik Olması + Pratik Çözüm Sunması  + Müşteri Kazanma Potansiyeli )

Bir web sitesine sahip olmak, katalog ya da broşür ile tanıtım yapmaktan daha fazla yararlı olacaktır. Ayrıca değiştirmek istediğiniz bilgiler ve ekleyeceğiniz yeni ürünler için yeniden baskı maliyeti vs… gibi problem çıkarmaz. Özellikle basit ve kullanışlı bir web sayfası yönetim paneli sayesinde, web sitenizi kendiniz rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.

Ayrıca görsel bir tasarıma sahip ve altyapısı tecrübeli bir web tasarım ekibi tarafından hazırlanmış web sitesi, sunduğu müşteri kazanma potansiyeli, markanızın doğru yansıtılması açısından, reklam ve tanıtım araçları ile kıyaslandığında fiyat/performans açısından en ekonomik ve performanslı araçtır.

Ek olarak Mail ile iletişim firmanız açısından çok önemli bir yere sahiptir. Web sitesi sahibi olduğunuzda firmanıza ait kurumsal mail adreslerine de sahip olursunuz. Firmanıza ait mail adresi firma ciddiyetine büyük katkı sağlamaktadır. Günümüzde popüler olan  Gmail, Hotmail gibi mail adresleri, firmanızın kendine ait mail adresinin verdiği ciddiyeti sağlamamaktadır.

Tüm bunların yanında kurumsal bir firma imajı yaratabilmenin olmazsa olmazlarındandır web sitesi. Prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız web sitesine sahip olmalısınız. Ayrıca sadece firma değil kişisel olarak kendinizi ifade etmenin ve bilgi alışverişinde bulunmanın en doğru yolu web sitesi sahibi olmaktır.

Peki Web Siteniz Size Ne Kadar Fayda Sağlıyor ?

Yazıyı buraya kadar okuduysanız  ve “bizim bir web sitemiz zaten var” diyorsanız şu soruları kendinize sormanız sizin faydanıza olacaktır.
Web sitemizi istediğimiz an kendimiz güncelleyip yeni bilgiler ekleyebiliyor muyuz ? ( Bir güncelleme ihtiyacımız olduğunda sitenizi yapan firmayla iletişim zaman alabilir ve maliyetli olabilir )

Web sitemiz arama sonuçlarında ne kadar başarılı ? Ürün ve hizmetlerimiz internette arandığında bizim sitemiz bulunabiliyormu ve müşterilerimiz bizden haberdar mı ? ( Arandığında bulunamayan bir web sitesi en önemli amacını yerine getirememiş demektir. )

Bir web sitesi yaptırdık fakat müşteri kazanabilmek adına hala sürekli olarak reklam maliyeti ödüyoruz. Web sitemiz neden sürekli masraf çıkarıyor ? ( Eğer doğru bir web sitesine sahipseniz, internet üzerindeki paralı reklam araçlarına gerek kalmadan doğal yollardan müşteri kazanmanız mümkün. Çünkü bir web sitesinin başarısı zaten doğal arama sonuçlarında bulunabildiğinde sağlanmış demektir. )

Neden web siteniz olmalı ? sorusunun bir başka cevabı da, anonim ve limited şirketleri için, yeni düzenlemeye göre güncellemeye imkan veren bir web sitesi yaptırmanın zorunlu olmasıdır. Ama zorunluluktan daha önemli olan şey şudur;

Neden bu reklam aracından en doğru şekilde  yararlanmıyorsunuz ?…
0 +
Yılı aşkın tecrübe
0 +
Başarılı proje
0 +
Danışmanlık