SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya, markaların etkili pazarlama içeriği ve reklamlarla markaların hedef kitlelerle doğrudan bağlantı kurabilmesi ve marka değerini artırabilmesi için dijital iletişim faaliyetlerinde mutlaka tercih etmesi gereken bir hizmettir.

Markanızı tüzel kişilikten gerçek bir kişiliğe dönüştürerek takipçileri ile doğrudan etkileşim kurabileceği, uzak imajlardan uzak bir zemine yerleştiriyor, takipçilerinin iletişimde rahat hissetmelerini sağlıyoruz. Bu amaçla markanıza dikkat eden ziyaretçileri farklı hedef gruplara ayırıyor ve bu gruplar için uygun iletişim dilini belirliyoruz. Sosyal medya stratejimizin firmanıza özel belirlediği özgün içerikli ve kaliteli görsel efektli haberler ile dijital medya hızla gelişirken yeni müşteriler kazanıyoruz. Profesyonel topluluklar ve içerik yönetimi için 7/24 sosyal medya takibi yapmak üzere uzman sosyal medya ekipleri ile çalışıyoruz.

MARKA BİLİNİRLİĞİ

Doğru dilde ve içerikte potansiyel müşteriler dahil olmak üzere geniş bir kitle ile iletişim kurmanız için sosyal medya hesaplarını yönetiyor ve marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Başarılı sosyal medya danışmanlıkları ile markanızla iletişim kuran müşterileriniz için bir sosyal medya stratejisi oluşturduğumuz için, marka sadakati oluşturmak ve sürekliliği sağlamak için markanızı çekmek için en yeni ve etkili yöntemleri kullanıyoruz. .

ETKİLEŞİM

Çok sayıda takipçi ile karşılaştırıldığında, yüksek kaliteli sosyal medya yönetimi için çok sayıda etkileşim gerekli bir koşuldur. Etkileşimli sosyal medya hesapları, kendi platformunda ve Google aramasında rakipler için yüksek görünürlük sağlar. Etkili sosyal medya optimizasyonu sayesinde, oluşturduğumuz içerik, ürünleriniz ve hizmetleriniz için çözümler sunmanın yanı sıra, kaliteli etkileşim oranları hakkında istikrarlı, alakalı ve ilginç araştırmalar sağlayacaktır.

TRAFİK VE DÖNÜŞÜM

Sosyal medya hesaplarını doğru şekilde yöneten markaların web sitelerine girdiği trafiğin büyük bir kısmı sosyal medya paylaşımlarından geliyor. Doğru sosyal medya hizmeti ile marka durumunuza ve müşteri imajınıza uygun bir sosyal medya platformunda size özel içerik oluşturarak yüksek performanslı trafik elde etmenizi ve dönüşüm oranlarını artırmanızı sağlıyoruz.

KRİZ YÖNETİMİ

Dijital dünyanın hızı ve kitlelerin hassasiyeti, markanızın itibar ve kriz yönetiminden keyif almasını gerektirir. Sosyal medya danışmanı olarak, deneyimli çalışanlarımız ile hizmet sürecimize doğru sosyal medya pazarlaması, anında takip ve hızlı müdahale ile marka itibarınızı korumanızı sağlıyoruz.

0 %

Kadınların 86%‘sı satın almaya karar vermeden önce sosyal medyayı okuyor

Türkiye’de bir günde kullanıcılar internette ortalama 7 saat 15 dakika geçiriyor.

Peki ya bunu nasıl yapıyoruz?

Sosyal medya yönetim stratejilerini belirlerken öncelikle analiz süreciyle başlıyoruz.

Bu amaçla SWOT analizi, durum analizi, sektör analizi ve rakip analizi ile alınan marka profiline göre yol haritasını belirliyoruz.

Bundan sonra, marka bilinirliği, etkileşim, marka sadakati, itibar yönetimi, tıklamalar ve dönüşüm hedeflerine ulaşmanızı sağlamak için markanızı etkili ve yaratıcı içerikle yansıtacağız.

Uygulama stratejisinin performansını gerçek zamanlı takip ederek sonuçları ölçüyoruz.